LVBET

 

Bukmacher LVbet posiada licencję polskiego Ministerstwa Finansów i korzystać mogą z niego jedynie rekreacyjni gracze. Na jego korzyść z pewnością przemawia atrakcyjny bonus powitalny i dość ciekawa oferta zakładów czy też przyjazna dla typerów witryna. Co zatem warto wiedzieć o tym bukmacherze i na jakie korzyści możemy liczyć?

LVBET

100% bonusu, aż do 1000PLN

LVBET to legalny bukmacher działający w Polsce. Oferujący najlepszy bonus na start dla Polaków.

Podstawowe informacje o LVbet

LVbet jest stosunkowo nowym bukmacherem na polskim rynku, jednakże cieszy się coraz większą popularnością ze względu na to, że typowanie zakładów na jego stronie jest całkowicie legalne ze względu na posiadanie licencji polskiego Ministerstwa Finansów i z atrakcyjnym bonusem powitalnym. Wiąże się to z tym, że każdy gracz ma odciągany podatek od złożonego kuponu w wysokości 12%, który jest automatycznie potrącany z jego konta. Jeśli wygrana opiewa o kwotę powyżej 2280 złotych, to gracz musi liczyć się z dodatkowym podatkiem od wygranych w wysokości 10%. Bukmacher działa od września 2016 i stanowi cześć grupy kojarzonej ze swoim markowym napojem energetycznym o nazwie LV Power Energy Drink. Firma LV i LVbet Zakłady Bukmacherskie działają osobno.

LVbet jest bukmacherem, który działa nie tylko online, ale posiada także stacjonarne punkty naziemne. Jest to wiarygodny bukmacher, posiadający płynność finansową, który od marca 2017 roku stał się głównym sponsorem Wisły Kraków. Sponsoruje również inne kluby piłkarskie i portal laczynaspasja.pl. Dużym udogodnieniem dla typerów w LVbet jest możliwość wpłacania pieniędzy na konto przy pomocy różnych płatności online – portfel elektroniczny Skrill i Paymenticon oraz Przelewy24, Dotpay, Tpay.

Oferta bukmachera LVbet

Z całą pewnością LVbet może pochwalić się szeroką ofertą zakładów bukmacherskich, jeśli chodzi o piłkę nożną, tenis i hokej. Nie brakuje także zakładów dotyczących tych niszowych sportów, gdyż dostępne są zakłady na rozgrywki e-sport, szachy, krykiet czy nawet badminton. Ciekawą opcją są zakłady live, których jest w miesiącu około dziesięciu tysięcy. Jeśli chodzi zaś o marżę, to wynosi ona zwykle od 8 do 10%. Lepsze kursy dotyczą meczy najlepszych lig europejskich, gdzie marża waha się od 4 do 5%. Minimalną stawką zakładu u tego bukmachera jest złotówka. Podczas zawierania kuponu widać, ile maksymalnie można postawić w danym zakładzie.

Plusy/Minusy
  • Polska wersja językowa
  • Zakłady na żywo
  • Wysoki bonus od depozytu
  • Szybkie wypłaty
  • Duża oferta zakładów

Co z bonusami i promocjami?

Jeśli chodzi o bukmachera LVbet, to z pewnością można liczyć na dodatkowe bonusy. Na zdobycie pięćdziesięciu złotych mogą liczyć kibice, którzy wykupili karnet na mecze sponsorowane przez bukmachera (jest sponsorem klubów z polskiej Ekstraklasy). W celu otrzymania bonusa konieczne jest przesłanie zdjęcia posiadanego karnetu mailem na adres pomoc@lvbet.pl, z tytułem zawierającym nazwę drużyny. Co więcej, bonus za karnet łączy się z bonusem powitalnym.

Kolejnym bonusem, na który mogą liczyć nowi typerzy, jest bonus w wysokości stu procent pierwszego depozytu (maksymalnie do tysiąca złotych). Jest on przyznawany automatycznie po wpłacie i można go wykorzystać jako zakład bez ryzyka. Bardzo ważne jest to, aby przed wpłaceniem kwoty depozytu obrócić dwukrotnie po kursie 2.00. Wygląda to następująco – najpierw należy zarejestrować się w serwisie bukmachera i wpłacić od 50 do 1000 złotych. Poi otrzymaniu bonusu, gracz ma trzydzieści dni od momentu wpłaty na zagranie zakładu za bonusową stawkę. Trzeba jednak pamiętać o kilku zasadach. Otóż zakład musi być akumulatorem zawierającym minimum trzy zdarzenia. Ponadto łączny kurs zakładu musi posiadać kurs przynajmniej 2.50, a każda składowa zakładu kurs minimum 1.25. Konieczne jest także to, aby kupon zakładu bonusowego posiadał zaznaczoną opcję Wykorzystaj bonus.

LVBET

Freebet 20 PLN

Graj teraz!

Jest także bonus bez depozytu, który wynosi 20 złotych. Można wykorzystać go bez konieczności wpłaty i ryzykowania pieniędzy. Liczyć na niego mogą nowi gracze. Po zarejestrowaniu się na stronie bukmachera, należy przesłać maila zatytułowanego Bonus bez Depozytu na adres promocje@lvbet.pl. Tym oto sposobem w przeciągu następnych dwóch dni powinien pojawić się na koncie gracza bonus w wysokości 20 złotych. Na wykorzystanie tego darmowego bonusa gracz ma trzydzieści dni do momentu wpłaty. Zakład musi być akumulatorem zawierającym co najmniej trzy zdarzania. Łączny kurs zakładu musi posiadać kurs min. 2.50, a każda składowa zakładu musi mieć kurs min. 1,25. Oczywiście zakład bonusowy musi posiadać zaznaczoną opcję Wykorzystaj bonus.

To jeszcze nie koniec bonusów w LVbet. Aktywni gracze mogą liczyć także na bonus lojalnościowy. W praktyce wygląda to tak, że za każde postawione dwadzieścia piec złotych gracz otrzymuje jeden punkt do promocji, które następnie są wymieniane na pieniądze. Sto punktów równa się bonusowi o wartości pięciu złotych.

Opinie o bukmacherze LVbet

Dla początkujących graczy bukmacher LVbet jest jak najbardziej godny polecenia. Oferta jest ciekawa i różnorodna, można liczyć na wiele bonusów – w tym wysoki bonus powitalny i bonus bez depozytu oraz na obstawianie na żywo. Minusem jest jednak brak aplikacji mobilnej.

 

lvbet

100% bonusu, aż do 1000PLN

Zgarnij bonus