TOTOLOTEK

Totolotek jest jedną z najstarszych i najlepiej rozpoznawalnych firm bukmacherskich w Polsce. Do jego zalet należy bogata oferta zakładów, wygoda oraz bezpieczeństwo użytkowania, a także liczne bonusy i premie dla graczy.

Legalny i renomowany bukmacher

Zakłady bukmacherskie prowadzone przez Totolotka obecne są na polskim rynku już od wczesnych lat 90-tych, a w 2013 roku firma oficjalnie poszerzyła swoje usługi także o zakłady przez internet. Sieć stacjonarna liczy obecnie blisko 400 aktywnych punktów, dzięki czemu zakłady mogą być przyjmowane praktycznie w całym kraju. Totolotek jest bukmacherem legalnym, dzięki czemu zawieranie z jego ramach transakcji nie niesie za sobą żadnych prawnych konsekwencji. O renomie firmy świadczyć mogą nagrody branżowe, liczne certyfikaty oraz doskonałe opinie organizacji zrzeszających przedsiębiorstwa bukmacherskie i loteryjne. Totolotek znany jest także z aktywnego wspierana sportu. Firma sponsorowała liczne turnieje, spółki statystyczne i drużyny Lotto Ekstraklasy. Od lipca 2017 Totolotek jest także oficjalnym partnerem piłkarskiego Pucharu Polski.

Zakłady bukmacherskie w Totolotku

Aktualna oferta firmy jest bardzo szeroka i imponująca. Obecnie poza zakładami live oraz zakładami sportowymi, firma pozwala także na udział w różnego rodzaju totalizatorach. Standardowo totolotek oferuje trzy formy zakładów bukmacherskich:

– zakład pojedynczy (SOLO) z jednym zdarzeniem na kuponie,
– zakłady mieszane (AKO), z kilkoma zdarzeniami na kuponie,
– zakłady systemowe (KOMBI), kombinacje kilku lub kilkunastu zdarzeń na kuponie.

Stawka minimalna na zakład w Totolotku wynosi 1 PLN. Na stronie internetowej firmy sprawdzić można status każdego kuponu, także tego zawartego w stacjonarnym punkcie. Wystarczy jedynie wpisać jego numer podstawowy i referencyjny. W porównaniu do konkurencyjnych legalnych bukmacherów, kursy w Totolotku są nieco niższe, jednak nie przekłada się to na wysokość wygranych.

totolotek

100% bonusu, aż do 500PLN

Legalny bukmacher dla Polaków, oferujący atrakcyjne bonusy dla nowych graczy.

Totolotek Bonusy i premie

Na uwagę zasługują także liczne bonusy przysługujące graczom. Już przy rejestracji uzyskać można premię powitalną w wysokości 100% depozytu do nawet 500 PLN. Kolejne bonusy przyznawane są przy bardzo wielu okazjach, na przykład po zasileniu konta odpowiednią kwotą. Totolotek oferuje wszystkim nowym graczom także darmowy zakład w wysokości 20 PLN, który wykorzystać można w dowolnym wydarzeniu. Wymogiem wypłaty uzyskanego bonusu jest zazwyczaj obstawienie zakładu przy określonym kursie minimalnym lub kilkukrotny obrót uzyskaną kwotą. W ofercie Totolotka znajdują się także promocje pozwalające na grę bez opłat podatkowych. Każdego miesiąca przygotowywana jest ogromna pula premii, a na graczy czeka również atrakcyjny system poleceń. Za każdego pozyskanego klienta uzyskać można bonus 70 PLN. Oprócz tego gracze mogą wykupić dostęp do ekskluzywnych stref VIP Club i Bet Club.

Zakłady sportowe w Totolotku

Podstawowym produktem bukmacherskim Totolotka są klasyczne zakłady sportowe i społeczno-kulturalne, czyli Toto-Mix. W ciągu dnia może się ich odbywać nawet kilkanaście tysięcy. Dotyczą one przede wszystkim najpopularniejszych sportów, czyli piłki nożnej, siatkówki czy koszykówki. Toto-Mix otwiera zakłady także w mniej popularnych dziedzinach, na przykład dotyczących e-sportu czy formuły 1. Totolotek posiada w swojej ofercie również zakłady na wytypowanie rozstrzygnięć rozgrywek ligowych (Toto-Liga) oraz dokładnych wyników meczów (Toto-Gol). Pośród gier znajdują się także zakłady LIVE, które odbywają się na żywo przez całą dobę. Funkcja Live Match Tracker pozwala graczom na śledzenie boiskowych wydarzeń, dzięki czemu mogą zdobywać informacje na temat aktualnej sytuacji na boisku. Totolotek oferuje także zakłady na wyścigi psów (Toto-Racing) oraz wyścigi koni (GBI Racing).

Płatności w Totolotku

Liczba sposobów płatności jest w Totolotku bardzo duża, dzięki czemu transakcje dokonywać można za pomocą niemal dowolnej ulubionej metody. Do standardowych opcji należą systemy szybkich przelewów bankowych Tpay i Dotpay, które obsługują nawet kilkadziesiąt najpopularniejszych banków. Firma udostępnia graczom również inne formy płatnicze – Totolotek jest pierwszym polskim bukmacherem, który wprowadził do swojego systemu płatności Paysafecard. Dzięki temu konto gracza może być zasilane gotówką nawet bez podawania danych osobowych. Totolotek udostępnia również formę płatności za pomocą wygodnego portfela elektronicznego Skrill, z czego bardzo chętnie korzystają gracze online.

totolotek

100% bonusu, aż do 500PLN

Legalny bukmacher dla Polaków, oferujący atrakcyjne bonusy dla nowych graczy.

Aplikacja mobilna Totolotka

Totolotek pozwala swoim klientom na granie poprzez aplikację mobilną, przeznaczoną na urządzenia mobilne z systemem Android oraz iOS. Pozwala ona na uzyskanie dostępu do kompletnej oferty zakładów przedmeczowych oraz LIVE, a także swobodną rejestrację i edycję konta. Gracze mogą za jej pośrednictwem realizować wypłaty oraz wpłaty przez Dotpay. Aplikacja mobilna Totolotka pozwala również na odbieranie wygranych z bonusem nawet 6%. Skanowanie kuponów, łączenie się poprzez konto Facebook, granie w gry oraz użytkowanie aplikacji w każdy inny aktywny sposób wiąże się z otrzymywaniem specjalnych punktów, dzięki którym wygrać można atrakcyjne nagrody.

Opinia o Totolotku

Totolotek zajmuje wysokie pozycje na listach legalnych bukmacherów. Zawdzięcza to przede wszystkim szerokiej ofercie zakładów, a także dużej ilości atrakcyjnych bonusów dla nowych i stałych klientów. Bukmacher ten dysponuje również czytelną stroną internetową, która znacząco ułatwia dostęp do wszystkich niezbędnych funkcji. Natomiast rozbudowana aplikacja mobilna zapewnia wygodę oraz bardzo duże możliwości wszystkim początkującym graczom. Chociaż Totolotek oferuje kursy nieco niższe od konkurencyjnych bukmacherów, różnice te w niewielkim stopniu przekładają się na wygrane i nie psują satysfakcji ze współpracy. Zaletą firmy jest również wysoki poziom bezpieczeństwa i wieloletnia renoma, potwierdzona licznymi nagrodami, certyfikatami i współpracą z organizacjami sportowymi. Dzięki wszystkim tym atutom, Totolotek jest doskonałą propozycją dla graczy poszukujących sprawdzonego, bezpiecznego i całkowicie legalnego bukmachera.

Totolotek

100% bonusu, aż do 500PLN

Zgarnij bonus